Головна Місто В Житомирі не всі підтримують осінню толоку

В Житомирі не всі підтримують осінню толоку

90
0

З 17 жовтня по 18 листопада 2011 року у Житомирі триває загальноміський місячник з благоустрою та санітарного прибирання території міста.

Щотижня проводяться рейди по перевірці санітарного стану міських територій. Щоденно на території міста працюють інспектори. Вони проводять роз’яснювальну роботу з порушниками, попереджають про відповідальність, а у разі, коли попередження не діють, – складаються протоколи.
 
“На жаль, є випадки, коли власники об’єктів, керівники організацій не дотримуються правил благоустрою і не впорядковують прилеглу територію”, – зазначив помічник начальника КП “Інспекція з благоустрою” Олександр Сосновський.
 
Саме таке недбальство та безлад зафіксували представники ЗМІ на розі вулиць Пушкінській та Чорновола. Як поінформував представник інспекції з благоустрою, зустрітися із власником об’єкту не вдається, проте у телефонному режимі він пообіцяв у найближчий час привести прилеглу територію у належний санітарний стан.

Нагадаємо, що досі ніхто не відміняв Правил благоустрою, забезпечення чистоти, порядку і дотримання тиші у місті Житомирі і тим більше – Закону України “Про благоустрій населених пунктів”.

Відповідно до чинного законодавства передбачені штрафи для порушників благоустрою: для громадян – від 340 до 1360 грн.; для посадових осіб, громадян – суб’єктів підприємницької діяльності – від 850 до 1700 грн.
 
Управління по зв’язках з громадськістю міської ради.

Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here