Головна Місто В Житомирі планують оновити маршрутну мережу

В Житомирі планують оновити маршрутну мережу

117
0
Житомирська влада планує найближчим часом відповідним чином сформувати та затвердити маршрутну мережу міста. Вирішення даного питання призведе до більш ефективної роботи пасажирського транспорту, зменшивши при цьому дублювання автобусних маршрутів з тролейбусними та надання переваги в перевезенні пасажирів електротранспорту міста, повідомляє управління по зв’язках з громадськістю міської ради.
 
«Для розвантаження центральної частини міста управлінням активно проводиться робота по впровадженню будівництва мініавтостанцій при в’їзді в Житомир з Бердичівського, Новоград-Волинського, Чуднівського та Коростенського напрямків», – зазначив начальник управління транспорту і зв’язку міської ради Костянтин Підпокровний.
 
К.Підпокровний також поінформував, що розглядається можливість облаштування зупинок міського авто-електротранспорту відповідними знаками з зазначенням назви зупинки, номера маршруту, інтервалу руху тролейбусів та автобусів. Вирішення даного питання покращить обслуговування пасажирів, посилить контроль щодо дотримання водіями графіків руху протягом дня, особливо у вечірній час. 
 

Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here