Головна Місто В Житомирі планують запровадити розподільний збір сміття

В Житомирі планують запровадити розподільний збір сміття

110
0

Вчора під час круглого столу на тему: "Вплив полігону твердих побутових відходів міста Житомира на довкілля" була прийнята резолюція, у якій, запропонували утворити комісію у складі представників громадської ради при облдержадміністрації, представників облдержадміністрації та Житомирського міського органу місцевого самоврядування.

Створена комісія має розробити систему впровадження роздільного збору, умов для підприємців – споживачів відходів та підприємців-перевізників. У резолюції запропоновано широко долучити освітні заклади міста та області для пропаганди та впровадження роздільного збору твердих побутових відходів, розробити вимоги до інвестора, який хотів би вирішити питання переробки твердих побутових відходів міста та прилеглих районів. 

Необхідність такого кроку обумовлена тим, що сміттєзвалище твердих побутових відходів Житомира – це потужне джерело забруднення довкілля токсичними елементами. Це призводить до відчуження земель, зміни ландшафту і є потенційною загрозою для навколишнього середовища та безпеки населення міста. Сміттєзвалище експлуатується з 1957 року і на ньому вже накопичилось близько 15 млн.м3 відходів. Полігон переповнений майже на 35 відсотків та загрожує екологічному стану довкілля, й, відповідно, потребує негайної модернізації, повідомляється на офіційному сайті Житомирської облдержадміністрації.
 

Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here