Home Політика Донька Тимошенко: до суду звертатись марно, матусю, звертаюсь тільки до тебе

Донька Тимошенко: до суду звертатись марно, матусю, звертаюсь тільки до тебе

151
0

Євгенія Карр написала своїй матері Юлії Тимошенко листа, в якій висловила їй підтримку і пояснила відмову виступати в суді на її захист.

"Сьогодні я повинна була виступати в суді як захисник. Але я вирішила цього не робити. Я не буду звертатися до суду, тому що знаю, наскільки це марно. Сьогодні, Мамочка, я буду звертатися тільки до тебе", – сказано в листі Євгенії Карр, поширеній прес-службою БЮТ.

"Так вийшло, мамо, що сьогодні я твій захисник. Хоча і знаю, що ні чийого захисту ти не потребуєш. Раніше – і в дитинстві, і потім – завжди моїм захисником була ти. А сьогодні – я твоя захисниця. З одного боку , я пишаюся цим. Але з іншого – для мене це дуже незвично і боляче", – зізналася донька екс-прем’єра.

Вона також висловила переконання в тому, що Юлія Тимошенко – сильна людина.

"Але для мене ти – перш за все не лідер опозиції і не Великий Політик (вже вибач, що я так кажу). Для мене ти – моя маленька, улюблена мама. І я, може, як ніхто інший знаю, чого коштує ця сила, ця незламність, ця гордість. Я пишаюся тобою, мамо … І коли ми приходимо ввечері додому після всього цього кошмару … ми не плачемо, мама, чесно … Ми – тримаємося, ми пишаємося тобою", – сказано в листі Тимошенко.

Євгенія Карр наголосила, що її мати невинна.

"Я не розбираюся в газових контрактах, я не вивчала Кримінальний кодекс, але зате я пам’ятаю, як ти навчила мене любити цю країну, я знаю, як Ти любиш її, я знаю, що ти ніколи і ні за що не зробила б боляче і погано Україні. Для мене це набагато важливіше, ніж сто тисяч кодексів, аргументів і кримінальних справ разом узятих", – заявила дочка Тимошенко.

"Коли я приходжу до вас з татом додому – мені вибігають назустріч усі твої собаки і ніби запитують – де вона? А я їх обманюю, кажу, що завтра прийде", – розповіла Євгенія Карр.

Вона заявила, що не просить милості у суду.

"Я просто хочу, мамо, щоб ти знала: що б не трапилося в цій залі, що б не трапилося в цьому світі і на цій Землі – правда все одно переможе. Переможе правда і добро, і інакше – не може бути. Я знаю , що все має бути добре і справедливо … Я вірю в це. Ми – з тобою! Ми – все-все-все! Я люблю тебе, моя рідна матуся! Тримайся моя, рідна і мила!", – сказано в листі.

Раніше повідомлялося, що чоловік та донька екс-прем’єра Юлії Тимошенко Олександр та Євгенія повинні як і інші захисники виступатимуть в суді під час дебатів.

Нагадаємо,прокурори попросили суд визнати Тимошенко винною і призначити покарання у вигляді позбавлення волі на 7 років, без подальшого права обіймати державні посади протягом трьох років.

Як відомо, її звинувачують у перевищенні влади під час підписання газових контрактів з Росією в 2009 році. З 5 серпня Юлія Тимошенко перебуває під арештом.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here