Home Місто В Житомирі порахують усі вулиці з радянськими назвами

В Житомирі порахують усі вулиці з радянськими назвами

119

В.о.міського голови Любов Цимбалюк дала доручення провести в Житомирі «інвентаризацію» вулиць з радянськими назвами. Кількість  вулиць, назви яких  пов’язані з радянським  періодом, мають бути підготовлені до 23 квітня поточного року, інформують на сайті міськради.

Нагадаємо, Верховна Рада ухвалила закони, після набуття чинності яких мають знести пам’ятники комуністичним діячам, перейменувати міста та вулиці, відкрити архіви усіх каральних органів СРСР та заборонити радянську символіку.

«Хоч Перезидентом ще не підписані ці законопроекти, тим не менш ми маємо розуміти обсяг робіт, які на нас чекають. А також підготувати мешканців до того, що назви вулиць можуть бути змінені. Варто заспокоїти житомирян:  це не є складною  та клопітною процедурою.  Як показує практика перейменування вулиць Московської на Небесної сотні, певні труднощі з документами виникають лише у юридичних осіб», – пояснила Любов Цимбалюк.

Якщо закони будуть підписані, то перед перейменуванням мають відбутися громадські слухання, де житомиряни внесуть свої пропозиції. Верховна Рада на виконання законів дала півроку.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here