Home Освіта Голова Житомирської ОДА спостерігатиме за ЗНО, – Лікарчук

Голова Житомирської ОДА спостерігатиме за ЗНО, – Лікарчук

137

Голови Житомирської та Винницької обласних державних адміністрацій виявили бажання взяти участь у ЗНО з української мови і літератури у якості громадських спостерігачів. Про це у своєму Facebook повідомив директор Українського центру оцінювання якості освіти Ігор Лікарчук.

"Цікава інформація. Голови обласних державних адміністрацій Житомира та Вінниці виявили бажання і отримали запрошення бути присутніми на пунктах тестування 24 квітня в якості громадських спостерігачів. Будемо щиро раді бачити інших керівників міст, районів, областей на пунктах тестування", – наголосив директор УЦОЯО.

Як відомо, у п’ятницю 24 квітня в Україні відбудеться зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури, участь у якому візьмуть усі без виключення учні 11-х класів та випускники шкіл минулих років, які планують вступати до вищих навчальних закладів.

Цього року результати тесту одночасно зараховуватимуться як державна підсумкова атестація з шкільного курсу української мови і літератури, а також як вступний тест для бажаючих вступати до вищих навчальних закладів у цьому році.

Для участі у тестуванні зареєстровано майже 290 тисяч одинадцятикласників та випускників шкіл минулих років.

Джерело: osvita.ua

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here