Головна Місто В Житомирі вшанували пам’ять загиблого бійця 90 батальйону Дмитра Ільницького. ФОТО

В Житомирі вшанували пам’ять загиблого бійця 90 батальйону Дмитра Ільницького. ФОТО

116
0

Рік тому, 29 листопада, під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Піски у зоні АТО на Сході країни загинув десантник із Житомира Дмитро Ільницький. Того дня хлопцю якраз виповнилося 24 роки, він був єдиною дитиною в батьків.

На війну він відправився добровольцем у складі 90 батальйону. Лікарям не вдалося врятувати «кіборга» після отриманих поранень. Дмитро став першим загиблим у своєму батальйоні.

Бойові побратими Ільницького згадують останній бій десантника і розповідають, що Дмитро був дуже світлою та щирою людиною, вимогливим та справедливим командиром.

Таким його знали і таким його запам’ятали ті, хто 29 листопада 2015 року прийшли на військове кладовище в Житомирі, аби вшанувати Дмитра Ільницького.

Рідні, друзі загиблого, бійці 90 батальйону та 95 бригади, волонтери, активісти були пристуні на відкритті та освяченні пам’ятника 24-річному герою-захиснику. Також до його могили в цей день прийшли родичі й інших військовослужбовців, що загинули в зоні АТО та поховані поруч.

Квіти до пам’ятника Ільницькому покладали співробітники та учні гімназії № 3, ректор Житомирського національного агроекологічного університету, де свого часу навчався Дмитро.

Відзначимо, що на фасаді гімназії в червні відкрили меморіальну дошку Ільницькому.

Юлія ДЕМУСЬ

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here