Головна Місто В Житомирі задовільний рівень забезпечення вакцинами для дитячих щеплень, деяких нема з...

В Житомирі задовільний рівень забезпечення вакцинами для дитячих щеплень, деяких нема з 2012 року

75
0

Депутат Житомирської міськради та голова ГО "Я-Мама" Наталія Боровська на своїй сторінці в соцмережі опублікувала статистичні дані про рівень забезпечення регіону вакцинами для дитчих щеплень.

"Питання щеплень дитини постає перед кожним з нас. Частина батьків та лікарів виступають категорично проти щеплень, пов´язуючи це зі штучним підриванням імунітету дитини, що має непередбачені результати, до кінця не вивчені та не дослідженні. Інша частина підтримує класичний радянський підхід – робити все і всім, -пише Боровська. –  Але лише ми, батьки, відповідаємо за наших дітей, за їхнє життя та здоров´я.

Для роздумів інформую житомирян із ситуацією в місті з проведенням профілактичних щеплень дітям в медичних закладах міста (за інформацією Житомирського управління охорони здоров´я):

1. Стан забезпечення вакцинами (на 27.03.2014р.) задовільний. Для проведення первинного вакцинального комплексу дітям 1-го року життя забезпеченість вакцинами складає – 100%.


2. Відсутні вакцини:
– Анатоксин дифтерійний правцевий – з 14 листопада 2012р. по теперішній час.
– Анатоксин дифтерійний правцевий – М – з 01 січня 2013р. по теперішній час.

Вакцини поставляються з Міністерства охорони здоров’я України, причина відсутності – затримка проведення тендерних торгів. Одержанням та розподілом вакцин займається департамент охорони здоров’я облдержадміністрації, який своїм наказом безпосередньо розподіляє їх на заклади охорони здоров’я.

 

3. Контроль за якістю вакцин здійснює Міністерство охорони здоров’я України, а саме: державне підприємство «Центр імунобіологічних препаратів» Міністерства охорони здоров’я України та Державна служба з лікарських засобів у Житомирській області.


4. Кількість відмов від щеплень:
2012р. – 368 (0,67% від загальної кількості дитячого населення).
2013р. – 242 (0,44%).


5. Кількість проведених вакцинацій:
2012р. – 54591
2013р. – 52311


6. Ускладнень після здійснення вакцинації в 2012р. та 2013р. не зареєстровано.

 

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here