Головна Події Активісти АГО ”Нова сила” передали 5 тисяч на спорудження в Житомирі монумента...

Активісти АГО \”Нова сила\” передали 5 тисяч на спорудження в Житомирі монумента борцям за волю і свободу

114
0

Асоціація громадських об’єднань «Нова Сила» передала кошти, зібрані на встановлення пам’ятника Героям Небесної Сотні, у благодійний фонд «Острів Пасхи», – про це 22 квітня під час спільної прес-конференції у Житомирській міській раді повідомив член координаційної ради АГО «Нова сила» Вадим Павлюк.

 

"Ще у лютому, коли на Майдані була озвучена пропозиція увіковічити пам’ять Героїв Небесної Сотні, наші активісти, які тоді працювали ще у форматі «Першої сотні», почали збір коштів на встановлення пам’ятника. Згодом, під час засідання координаційної ради Асоціації «Нова Сила» було прийняте рішення систематизувати процес збору коштів.

 

За ініціативи ГО «Острів Пасхи» було створено благодійний фонд, куди ми передали зібрані кошти – 5 080 грн. Надалі саме на рахунку цього фонду і будуть акумулюватись гроші на встановлення пам’ятника", –  пояснив Вадим Павлюк.

 

До процесу увіковічення Небесної Сотні підключилась міська рада, яка оголосила конкурс проектів пам’ятника, переможець якого і буде виконувати роботи за рахунок зібраних грошей.

 

Як зазначила головний архітектор Житомира Євгенія Черкасова, конкурс проводитиметься в два етапи, і вже до Дня міста Житомир матиме затверджений проект. З умовами конкурсу можна ознайомитись на сайті Житомирської міської ради.

 

Щодо громадського контролю за збором зібраних коштів та їх подальшим використанням, то, за словами голови фонду Максима Вікарчука, цей процес буде прозорим і дані про кошти на рахунку фонду будуть доступними для громадськості в будь-який час.

 

"Власне ми і створювали фонд, щоб систематизувати процес збору коштів, зробити його підконтрольним і підзвітним громаді", –  відзначив  Вікарчук.

 

Подальший процес збору коштів на пам’ятник Героям Небесної Сотні буде проводити фонд «Острів Пасхи».

 

"Після створення фонду, наші активісти припинили збирати кошти на пам’ятник, щоб не створювати непорозумінь. Ми передали у фонд зібрані кошти. Але незабаром благодійні скриньки з’являться знову, але вже у форматі благодійного фонду, –  додав  член АГО «Нова Сила» Вадим Павлюк. –  Ми, звичайно, і надалі надаватимемо фонду всю необхідну допомогу. Зокрема, активісти та волонтери «Нової Сили» тісно співпрацюватимуть з фондом під час акцій, що проводитимуться в рамках збору коштів.

 

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here