Home Місто В Житомирі започаткували Школу подолання атопічного дерматиту

В Житомирі започаткували Школу подолання атопічного дерматиту

273

В  рамках «Українських днів атопічного дерматиту» на базі Житомирського обласного шкірно-венерологічного диспансеру впродовж квітня 2015 року будуть проводитись дні відкритих дверей для жителів міста та області хворих на атопічний дерматит.

Крім цього, заклад започатковує проведення занять у Школі подолання атопічного дерматиту для батьків, чиї діти страждають на цю недугу. Заняття у Школі, яка діятиме щочетверга з 11-00 до 13-00 години за адресою: м.Житомир, вул. Велика Бердичівська, 80, буде проводити обласний позаштатний дитячий дерматолог Ксенія Олександрівна Місюрова (тел.(0412) 43-19-76).

Про це повідомляє прес-центр ДОЗ.

Протягом минулого року в області на атопічний дерматит захворіло 2559 осіб, із них 504 дорослих,  130 підлітків та 1925 дітей. А відтак відкриття такої Школи є для жителів області є надзвичайно актуальною. 

Довідково:

Атопічний дерматит – хронічне алергічне захворювання, яке розвивається у осіб з генетичною схильністю до атопії (алергії), має рецидивуючий перебіг, вікові особливості клінічних проявів та характеризуються підвищенням загального IgE в сироватці крові.

Типовими клінічними проявами атопічного дерматиту є почервоніння, лущення, сухість та нестерпний свербіж шкіри.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here