Головна Місто В Житомирській області 268 осіб хочуть стати шерифами, а вакансій лише 58

В Житомирській області 268 осіб хочуть стати шерифами, а вакансій лише 58

83
0

6 грудня в Головному управлінні Національної поліції області відбулось засідання поліцейської комісії, на якому розглядали результати електронної реєстрації кандидатів на посади дільничних офіцерів поліції.

Також члени комісії провели співбесіди з кандидатами на заміщення вакантних посад у порядку просування по службі.

Загалом на 58 вакансій дільничних офіцерів поліції претендують 268 бажаючих, що зареєструвалися через онлайн-анкету. Про це інформують у відділі комунікації поліції Житомирської області.

Порядок денний роботи поліцейської комісії визначав кілька важливих питань, зокрема розгляд документів кандидатів на заміщення вакантних посад, проведення співбесіди з ними та затвердження списку осіб, що подали анкети для участі в конкурсі-відборі дільничних офіцерів поліції. Тож засідання комісії тривало кілька годин.

Учасники розглянули клопотання заступників начальника ГУ Національної поліції області за відповідними напрямами роботи (слідства, превентивної діяльності) щодо допущення до конкурсу осіб, які зареєструвалися до участі.Більш детально про результати роботи комісії можна дізнатися за протоколами.

Також члени комісії заслухали інформацію про реєстрацію веб-анкет кандидатів на службу дільничних офіцерів поліції.

Так, всього для участі в конкурсі надійшло 268 анкет кандидатів, які нині допущені до проходження наступного етапу відбору.

Підписуйтесь на аккаунт «Першого житомирського» у Facebook, Google+ та ВКонтакте.

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here