Home Місто В Житомирській області деяким працівникам прокуратури вручили ключі від службових квартир

В Житомирській області деяким працівникам прокуратури вручили ключі від службових квартир

132

26 листопада, напередодні Дня працівників прокуратури України, в обласному українському академічному музично-драматичному театрі імені І.Кочерги зібралися представники органів прокуратури з усіх районів, міст Житомирщини, а також трудовий колектив та керівництво обласної прокуратури, колишні прокурори області, ветерани професії. Їх привітали голова облдержадміністрації Сергій Рижук, голова обласної ради Йосип Запаловський, Житомирський міський голова Володимир Дебой, колеги-керівники правоохоронних відомств та судових органів області.

Про це повідомляє прес-служба облради.

«Роль прокуратури у сучасному суспільстві – особливо значима. Адже це той інститут, який захищає інтереси держави, забезпечує дотримання прав та свобод людини і громадянина. Бо лише в тій країні, де панує верховенство права та сила закону, кожна людина може відчувати себе по-справжньому впевненою та вільною. Створити умови для цього – головне завдання», – сказав, вітаючи працівників органів прокуратури області Йосип Запаловський. Він наголосив, що прокуратура та органи місцевого самоврядування тісно співпрацюють, спільно вирішують чимало соціально-економічних проблем жителів територіальних громад, забезпечують умови для належного захисту прав соціально вразливих категорій наших земляків. «Обласна рада зацікавлена в тому, щоб в області не було допущено порушень діючого законодавства, посягань на честь, гідність, свободу, моральну репутацію та безпеку громадян. Для координації зусиль у цьому напрямку діють Комплексна програма профілактики злочинності в Житомирській області на період до 2015 року та Програма щодо запобігання і протидії корупції на 2013-2015 роки. На сесіях обласної ради та на засіданнях постійної комісії обласної ради з питань законності, правопорядку і прав людини депутати обговорюють хід її виконання», – підкреслив голова обласної ради. Йосип Запаловський  також поінформував, що інформація прокуратури про стан дотримання законності в області в різних сферах життєдіяльності суспільства розглядається в сесійній залі, триває співпраця з прокуратурою на стадії підготовки важливих рішень обласної ради до внесення їх у сесійну залу.

Від імені численного депутатського корпусу голова обласної ради подякував за спільну роботу у напрямку захисту конституційних прав громадян та висловив сподівання, що така тісна співпраця збережеться і надалі..

Керівники області та міста, інші учасники святкового зібрання побажали представникам та ветеранам професії міцного здоров’я, добробуту, людської пошани та професійних успіхів у виконанні нелегких завдань на відповідальній ділянці розбудови правової демократичної держави Україна.

Групі працівників органів прокуратури районів міст та області вручено святкові нагороди – високі державні нагороди, почесні відзнаки, грамоти, премії, подарунки та квіти.

Прокурор області Валерій Шкуро та Житомирський міський голова Володимир Дебой групі працівників прокуратури області та міста вручили ключі від службових квартир.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here