Головна Місто В Житомирській області працівників ДПтС до роботи заохочують медалями та грамотами

В Житомирській області працівників ДПтС до роботи заохочують медалями та грамотами

107
0

22 квітня співробітники Державної пенітенціарної служби України в Житомирській області відзначили 16-ту річницю утворення Державної пенітенціарної служби України, яка є правонаступником Державного департаменту України з питань виконання покарань.

Про це повідомляє прес-служба управління ДПтС України в Житомирській області.

В управлінні зібрались начальники установ виконання покарань Житомирської області, кращі співробітники УВП та підрозділів кримінально-виконавчої інспекції, курсанти Чернігівського юридичного коледжу, які проходять практику в установах, та ветерани кримінально-виконавчої служби.

Урочисті заходи розпочалися з привітання начальника управління Державної пенітенціарної служби Житомирської області полковника внутрішньої служби Василя Бурака.

Від імені колективу ветеранів служби Володимир Примаченко привітав усіх працівників з професійним святом та подякував керівництву управління за увагу до тих колег, що вже знаходяться на заслуженому відпочинку.

Найприємнішою частиною урочистостей стало оголошення наказів про заохочення. Кращих працівників було нагороджено медалями «20 років сумлінної служби» та «10 років сумлінної служби», а також грамотами та подяками Голови Державної пенітенціарної служби України.

Ще ряд працівників були нагороджені почесними грамотами та подяками начальника управління ДПтС України в Житомирській області, 21 співробітнику установ виконання покарань з нагоди професійного свята були присвоєні чергові звання.

Після офіційної частини привітань та нагородження співробітників відбувся святковий концерт, організований силами співробітників установ виконання покарань та підрозділів кримінально-виконавчої інспекції.Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here