Головна Місто Житомир увійшов у десятку міст, в яких за гроші Світового банку будуть...

Житомир увійшов у десятку міст, в яких за гроші Світового банку будуть покращувати якість води

126
0

Кабінет міністрів України визначив 10 міст , в яких на гроші Світового банку будуть впроваджувати програму модернізації інфраструктури для поліпшення якості питної води та поводження з побутовими відходами.

Про це заявив під час зустрічі в Кабміні віце-прем’єр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Володимир Гройсман, передає «Обозреватель».

У 10 -ку міст , які отримають фінансування уряд визначив внести: Київ, Донецьк, Краматорськ, Кіровоград, Житомир, Тернопіль, Івано-Франківськ, Коломия  та Харків.

«Ми затвердили ці міста учасниками цієї програми. Далі буде проводитися технічний аналіз. Сьогодні ми вже знаємо, що відсоток щодо цих залучень буде 0,75 %. Це надзвичайно вигідні ресурси, які ми залучаємо для вирішення інфраструктурних проектів. Ну і крім цього, ви знаєте про проект з теплокомуненерго також по 10-ти містах України» , – повідомив Гройсман.

Програма співпраці з СБ передбачає фінансування у розмірі 350 млн. дол.

«Що важливо, відсотки за всіма позиками складуть 0,7 %», – додав він.

 


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here