Home Місто В Житомирській області змагалися понад 500 юних лісівників

В Житомирській області змагалися понад 500 юних лісівників

160

23-й зліт шкільних лісництв Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства відбувся на базі Малинського лісотехнічного коледжу, повідомили в прес-службі обласного управління лісового та мисливського господарства.

Цього разу понад півтисячі юних лісівників з дев’ятнадцяти команд змагалися як в  традиційних конкурсах з лісівничих дисциплін, так і виявляли свої здібності та таланти в конкурсі з художньої самодіяльності та спортивних змаганнях.

Як зазначив голова Житомирського обкому профспілки працівників лісового господарства Григорій Єнько, заняття в шкільних лісництвах не лише сприяють профорієнтації шкільної молоді, вони виховують у дітей бережливе ставлення до природи, почуття відповідальності за збереження екосистем рідного краю.

По закінченню всіх конкурсів, які  пройшли в атмосфері дружнього спілкування та доброго  суперництва, переможці – команди Малинського, Баранівського та Новоград-Волинського шкільних лісництв – отримали щирі вітання та цінні подарунки. 
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here