Home Політика Янукович розповів, як будуть підвищувати тарифи на газ для населення

Янукович розповів, як будуть підвищувати тарифи на газ для населення

94
0

Президент України Віктор Янукович, виступаючи на 8-й Ялтинській щорічній зустрічі Україна і світ: спільні виклики, спільне майбутнє, заявив, що Україна буде поступово підвищувати ціни на газ для населення та ЖКГ, однак такому подорожчанню газу має передувати підвищення соціальних стандартів.

"Спочатку нам треба йти на крок вперед з наближення соціальних стандартів до Європи: пенсій, соціальних виплат і зарплат, і поступово збільшуватиметься ця ціна (на газ – ред.)", – сказав Президент.

Янукович додав, що зараз ведеться діалог з міжнародними організаціями, в тому числі Міжнародним валютним фондом, за участю міжнародних консалтингових компаній. Він зазначив, що для МВФ принциповим є вирішення питання збитковості НАК Нафтогаз України.

У зв’язку з цим президент нагадав, що Україна підписала Енергетичну хартію з ЄС, яка передбачає реструктуризацію Нафтогазу і поділ цієї "важкої організації" на цілий ряд самостійних підприємств, які треба акціонувати і вивести на IPO. За його словами, це дозволить зняти частину витрат і поліпшити фінансовий стан у газовій галузі.

"Ми працюємо з кредиторами, з якими хочемо знайти порозуміння і модель, яка б задовольнила усі сторони. Ми, безумовно, виконаємо всі наші зобов’язання", – наголосив Янукович.

Він також зазначив, що Україна продовжить нарощувати власний видобуток природного газу, який залишається рентабельним, незважаючи на направлення цього газу за нижчими цінами, ніж імпорт, на потреби населення і ЖКГ.

 
Previous articleВ Житомирській області змагалися понад 500 юних лісівників
Next articleЖитомирські митники виявили контрабандний товар на 2 млн.грн.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here