Головна Місто В Житомирському ремонтному батальйоні відновили три сотні одиниць військової техніки. ВІДЕО

В Житомирському ремонтному батальйоні відновили три сотні одиниць військової техніки. ВІДЕО

317
0

Понад три сотні одиниць військової техніки відновили в Житомирському окремому ремонтному батальйоні за час проведення АТО. Таких батальонів в Україні всього три і центральний розташований під Житомиром, йдеться у сюжеті ТСН.19.30.

Сюди доправляють лише техніку, яка потребує капітального ремонту. Поточний роблять просто на полі бою. Там працюють так звані мобільні ремонтні групи. Андрій Самчук щойно повернувся із зони АТО. Його рота досі там.

"Характерні пошкодження – це пошкодження корпуса, двигуна, гідравлічної системи, також є пошкодження тормозної системи, якщо машина наїжджає на якісь перешкоди, рвуться шланги", – розповідає Андрій Савчук, командир ремонтної роти бронетехніки.

Військовий каже, що роботи дуже багато, адже сепаратисти використовують сучасну зброю російського виробництва.

У цехи ремонтного батальйону привозять не лише зламану чи підбиту військову техніку. А також стару, яка потребує модернізації. Нині у одному з цехів ремонтують дві бойові машини піхоти. Їм уже понад 30 років. Зараз їм замінюють двигуни і вже за кілька діб ці БМП будуть готові до відправки у зону АТО.

Командири кажуть, що із запчастинами проблем немає, а от фахівців бракує, адже роботи додалося в рази. А ремонтний батальйон останніми роками тільки скорочували. Зараз спішно поповнюють штат.

"Нам потрібні електрозварювальники, токарі, майстри з ремонту бронетанкової техніки, автомобільної в кількості 21 чоловік на даний момент", – каже Олег Слизький, заступник начальника центрального бронетанкового управління ЗСУ. 

Командири запевняють: жодних затримок із зарплатою для фахівців, що служать у ремонтному батальйоні, немає. Нагадаємо, кіровоградські волонтери взялися відремонтувати напіврозвалену бронемашину за 36 годин.


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here