Home Місто Вчорашній пожежі на сміттєзвалищі в Житомирі передувало кілька невдалих підпалів

Вчорашній пожежі на сміттєзвалищі в Житомирі передувало кілька невдалих підпалів

110

У Житомирі 3 квітня  близько 19.30 невідомі підпалили полігон побутових відходів.

На сесії міськради 4 квітня депутат від фракції "Опозиційний блок" Сергій Колесник, який очолює КП «АТП 0628»  прокоментував пожежу.

"Про підпал від начальника полігону дізнався близько 20 години. Були залучені усі служби, керівництво міста, ЗМІ. За 25 хвилин зібрався гурт людей і склалося враження, що про підвал вони дізналися завчасно і очікували цього вже та фіксували загоряння. Є інформація, що це був підпал, особи, які це вчинили втекли.

Поліція працювала на місці, опитувала очевидців", – розповів Колесний.

Депутат просить підтримку в колег, аби отримати інформацію від поліції щодо того, чи буде реакція на його звернення щодо ситуації на полігоні.

Додає, що напередодні були спроби підпалу, а поряд були "аля-активісти", які вимагають просто перенести полігон, але це неможливо. Наразі працюють над тим, аби підшукати для сміттєзвалища нове місце.

Вчорашній підпал, за словами Колесника, був здійснений таким чином, аби сміття не горіло, а тліло і це може тривати кілька місяців, а то й роками.

Також депутат звернув увагу на активістів у формі, назвавши їх ряженими, не маючи відношення до жодних військових підрозділів, тощо. Колесник закликав усіх до співпраці, щоб не було диверсій.

На наступній сесії депутат просить заслугати керівника міської поліції, аби повідомив, яка оперативна робота проводилася на місці пожежі на сміттєзвалищі. Підпалення проводилося у двох місцях – на території до 10 соток, підпалили шини, за 30 хвилин пожежу локалізували, зранку там працює спецтехніка.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here