Home Місто Вихователька в дитсадочку Житомира обікрала ясельну групу на 2000 гривень

Вихователька в дитсадочку Житомира обікрала ясельну групу на 2000 гривень

148

У Житомирі мами дітей з ясельної групи помітили, що у малюків почали зникати прикраси. Хлопчики поверталися додому без золотих хрестиків, а дівчата недораховувалися сережок, ідеться в сюжеті ТСН.

Однією з перших про зникнення прикрас у садочку заговорила Ірина Гайченя, коли її 2-річний син Артем повернувся додому без золотого хрестика.

"У нас була така церковна груба нитка чорна, вона зав’язується на вузлики. Його загубити було нереально", – каже мама хлопчика. Коли Ірина  попросила виховательку пошукати пропажу, жінка лише розвела руками. "Прийшла спитати її за цей хрестик, підбігла няня і каже: ой, дівчата, перевіряйте, ми не несемо за це відповідальності", – каже Гайченя.

Згодом з’ясувалося, що золоті прикраси зникли не лише у хлопчика.

Мати 3-річної Мілани каже, що її донька загубила у садочку одразу і хрестик, і сережку. Коли жінка почала розпитувати дитину, та згадала про виховательку.

"Мала сказала, що Яна Олексіївна робила мені боляче. Вона знімала з мене сережку. Ми стали в групі писати, що пропали хрестики, сережки", – каже Віка Порхун. І виявилося, що за два місяці у групі зникли одразу сім прикрас.

Батьки запідозрили шахрайство та звернулися до поліції.  Загублені сережки швидко знайшли в одному з ломбардів міста.

"Під  час перевірок з’ясувалося, що одна з працівниць дошкільного навчального закладу здавала речі до ломбарду. Причетність до крадіжок ювелірних виробів у чотирьох  вихованців дошкільного навчального закладу", – розповіла керівник відділу зв’язків з громадськістю  ГУ НП у Житомирській області Алла Ващенко.

Вихователька нині відсторонена від  роботи, на телефонні дзвінки не відповідає. ЇЇ колеги ошелешені. Завідуюча садочком розповідає, що виховательці 23 роки, після закінчення навчання рік працювала у іншому садочку, а потім перейшла до них.

"Вона вибачалася, правда не зразу. Сказала, що в неї був кредит, який вона не мала чим гасити, і вона все розказала, в які ломбарди вона здавала. Це жах, два місяці попрацювала і отаке", – каже керівник ДНЗ №56  м. Житомира Людмила Баранюк.

Прикраси у ломбард вихователька здавала по 200 гривень, усього наторгувала 2000. Сережки і хрестики знімала з дітей, коли няня йшла на обід, а малюки спали.

"Я була в шоці, до двох годин не спала.  Важко уявити, це ж дитинка маленька, ясельна група, ну як це воно – там собі спить, а ти з тими ножицями до нього підходиш", – дивується Ірина Гайченя.

За крадіжки у підопічних виховательці загрожує до п’яти років за ґратами, а потерпілі батьки вимагають встановити у садочку камери спостереження, аби діти завжди перебували під наглядом.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here