Home Місто Виконком не погодив цілодобовий режим роботи гральним закладам у Житомирі

Виконком не погодив цілодобовий режим роботи гральним закладам у Житомирі

Виконавчий комітет Житомирської міської ради прийняв рішення встановити для закладів розповсюдження лотерей денний режим роботи – з 8:00 години до 22:00 години.

Як повідомляють на сайті міськради, на заклади, що здійснюють розповсюдження лотерей, особливо заклади «Укрлото-Київ» та «В мережі», регулярно надходять скарги громадян, в тому числі на особистому прийомі міського голови, в електронній петиції № 348 від 06.11.2016 року.

Громадяни скаржаться на гучну музику, порушення громадського порядку та повідомляють про фактичне здійснення діяльності пов’язаної з гральним бізнесом.

«У 2014 році у місті працювало 5-6 закладів розповсюдження лотереї. У цьому році, завдяки ініціативі депутатів міськради провести аудит кількості таких закладів, їх було виявлено 44. Найбільш проблемним подібним закладом у місті є «Лото-макркет» за адресою вулиця Велика Бердичівська, 67. Мешканці будинку, у якому функціонує даний заклад, неодноразово звертались до правоохоронних органів та особисто до мене під час прийому громадян. Тому було доручено юридичному департаменту підготувати документи, щоб подати до суду на проведення процедури реприватизації приміщення закладу», – зазначив міський голова Сергій Сухомлин.

Виконавчий комітет міської ради не погодив цілодобовий режим роботи жодному закладу розповсюдження лотереї. За дотриманням рішення будуть слідкувати правоохоронні органи.

«Дані заклади позиціонують себе як розповсюджувачі державних лотерей. Проте, у правилах гри «Супер Лото», «Кєно», «Лото Максима», «Секунда удачі» та «Лото-трійка», що містяться на офіційному сайті Національної Лотереї, зазначено, що ставки приймаються щодня з 07:30 години до 21:00 години, та в неділю чи вихідні дні з 9:00 години.

Окрім цього, зазначені заклади навіть не містяться в переліку точок, де можна отримати виграш понад 500 гривень, що також ставить під сумнів відповідність задекларованої діяльності фактичній. Таким чином, встановлення цілодобового режиму роботи є необґрунтованим», – зауважив директор юридичного департаменту Євгеній Черниш.