Home Місто Водієві, який збив насмерть двох пішоходів у Малині і втік, призначили максимальне...

Водієві, який збив насмерть двох пішоходів у Малині і втік, призначили максимальне покарання

117

 Прокуратурою Житомирської області забезпечено публічне обвинувачення у кримінальному провадженні за фактом скоєння водієм смертельної дорожньо-транспортної події, унаслідок якої загинули дві молоді жительки м. Малин.

Підтримавши законну і принципову позицію прокурора щодо доведеності висунутого обвинувачення та призначення покарання за вчинені злочини, Малинський районний суд призначив обвинуваченому передбачене законом максимальне покарання у виді 10 років позбавлення волі з позбавленням права керувати транспортними засобами на 3 роки.

Як повідомлялося раніше, у м. Малин на пішохідному переході водій скоїв наїзд на двох місцевих жительок, унаслідок чого одна загинула на місці, а інша від отриманих тілесних ушкоджень померла у лікарні. 


Крім цього, водій не повідомив правоохоронні органи про скоєння дорожньо-транспортної події та медичні установи про необхідність надання невідкладної медичної допомоги потерпілим, натомість залишив їх у небезпеці, а сам втік із місця дорожньо-транспортної події. Така поведінка водія викликала значний резонанс та обурення громадськості. 
 
Водночас, у ході досудового розслідування, один із свідків  повідомив органи слідства про те, що саме він скоїв ДТП, тим самим намагаючись «вигородити» винуватця ДТП та сприяти йому уникнути кримінальної відповідальності. На даний час судовий розгляд кримінальної справи стосовно цієї особи триває.


Прокуратура Житомирської області відстоює принципову позицію стосовно призначення покарання винуватцям смертельної дорожньо-транспортної події.    


Нагадаємо, що під час першого судового розгляду обвинувальний акт у кримінальному провадженні за фактом скоєння цієї смертельної дорожньо-транспортної події – за ч. 3 ст. 286, залишення у небезпеці – за ч. 1 ст. 135 та надання свідком завідомо неправдивих показань – за  ч. 2 ст. 384 КК України, Малинським районним судом було повернуто.


Однак, прокуратура Житомирської області не погодилася з таким рішенням та оскаржила у суді вищої інстанції. 
Ухвалою апеляційного суду Київського області визнано, що органом досудового розслідування всебічно, повно і неупереджено досліджено обставини вчинених підозрюваним правопорушень та надано їм належну правову оцінку, а обвинувальний акт не містить порушень норм чинного законодавства. 


Відтак, справу повторно було направлено до Малинського районного суду для винесення законного рішення.


Прес-служба прокуратури Житомирської області 
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here