Головна Місто Водоканал похвалився обслуговуванням мереж – як від Житомира до Тернополя

Водоканал похвалився обслуговуванням мереж – як від Житомира до Тернополя

230
0

Житомирводоканал обслуговує 259 км каналізаційних мереж, щодня реагуючи на десятки звернень. На підприємстві наводять приклад засмічення каналізаційного колодязя затверділими жировими відкладеннями та вологими серветками, що трапилося 27 вересня по вул. Тараса Бульби-Боровця, 32.

Про це повідомив водоканал:

“Наше підприємство обслуговує 259 км каналізаційних мереж – це приблизно як відстань від Житомира до Тернополя. Щодня сміттям, спущеним в унітаз, забиваються десятки метрів трубопроводів, які рано чи пізно влаштовують бойкоти, відмовляючись надійно служити містянам. Засмічуються не лише ті труби, які обслуговує наше підприємство, а й ті, які НЕ перебувають на нашому балансі. Ми опрацьовуємо десятки звернень щодня. Звісно, на кожне із них вимагається швидка, оперативна реакція, але прочистка одного колодязя – часоємний, надскладний процес”.

На підприємстві закликають житомирян не викидати в каналізацію харчові відходи, олію, серветки, адже це спричиняє засмічення та аварійні ситуації.


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here