Головна Гроші Житомиряни винні за тепло понад 243 млн грн

Житомиряни винні за тепло понад 243 млн грн

259
0

Понад 243 млн грн сягає борг житомирян за послуги теплопостачання. 

Про це інформує Житомиртеплокомуненерго: 

“Продовжуємо роботу зі зменшення рівня заборгованості населення перед ЖТКЕ. Загальний борг наразі становить понад 243 млн грн.

Працюємо у двох напрямках: заключаємо угоди про реструктуризацію боргів та передаємо до суду позови до злісних неплатників”.

На підприємстві розповіли, як борються з боржниками. Зокрема, найефективніший спосіб – реструктуризація боргів. У минулому році теплокомуненерго склало 215 договорів на реструктуризацію 3 млн грн, цьогоріч вже 163 договори на понад 4 млн грн.

“Якщо протягом 2 місяців оплата відповідно до договору не надходить, справа передається до суду. Також договори про реструктуризацію не укладаються, якщо справа по боржнику вже розглядається у суді до винесення рішення”, – додали на підприємстві.

Цього року вже подано до суду заяви про борги на загальну суму понад 14 млн грн, з яких по боргам на майже 12 млн грн вже прийнято рішення на користь ЖТКЕ.


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here