Як житомиряни реагують на підвищення цін на поліетиленові пакети. Опитування

607
0

Із 1 лютого в Україні ціни на поліетиленові пакети становлять від 2 грн.

Мінімальні роздрібні ціни тепер мають становити:

  • 2 гривні – пакет без ручок і бокових складок;
  • 2,5 гривні – пакет без ручок, але з боковими складками або з ручками без бокових складок;
  • 3 гривні – пакет із ручками і боковими складками.

Таке рішення ухвалив Камбін 20 грудня.

Журналісти «Першого житомирського» поцікавився у житомирян, як вони ставляться до такого регулювання кількості пластику та на що замінюватимуть вже звичні пакети?

«Вже звикли до цих одноразових пакетиків, але якщо це шкідливо, то потрібно його знешкодити. Напевно, паперу тепер багато. Я єдине, що якщо якусь «мєлоч» в магазині купую, а так  ними не користуюся.

«Треба якусь альтернативу. Свої збираю, які залишаються від покупок в супермаркеті. Чула про це, тому вже торбочки понашивала з тюлі».

«Мене це не хвилює!»

«Негативно ставлюся! Навіщо за них платити? Можна і без них!»

«Знайдемо свої пакетики. Не бачу проблеми»

«Я завжди ходжу з своїм пакетиком. Проте варто берегти природу. Але багато продавців і покупців невдоволені цим підвищенням цін».

«Якщо ціна підвищиться всього на одну гривню, то буду іноді там десь купувати пакетики, скажімо, для мокрого та сипучого, але ж цукерки як важити? Це як виходить: п’ять цукерок в один кульок, а п’ять в іншій, а з овочами як, їх же береш по одному. Коротше кажучи, якась маячня! Будемо виходити з положення й шити свої».

«Сітки чи підковдру порвемо або напірник – будемо з чогось шити. Не знаю, нехай влада придумує якісь одноразові в стилі екоторби».

«Непогано було  б спочатку придумати заміну одноразового поліетиленового пакетика, а потім підвищувати ціни. Якщо вони безкоштовно псують навколишнє довкілля, невже, вони не будуть псувати його за гроші?! Що конкретно буду використовувати, не знаю, проте думаю, покупці здебільшого приноситимуть товари на касу без пакетиків. Хоча, як варіант, можна носити багаторазову тканинну сумку».

«Так, чув! Про те, що  підвищать цін на пакетики, якщо буде вигідна альтернатива на паперові, то чому б і ні?»

Дивіться також – Бустерна доза: чи щеплюватимуться житомиряни й на що витратять 500 гривень. Опитування

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here