Бустерна доза: чи щеплюватимуться житомиряни й на що витратять 500 гривень. Опитування

881

На Житомирщині з січня розпочалася вакцинація третьою дозою від Covid-19. Вакцинуватися можуть всі охочі від 18 років. Станом на 31 грудня вже щепилося 8950 жителів області. Усім вакцинованим бустерною дозою у рамках «єПідтримка» виплачуватимуть додатково 500 грн.

«Перший житомирський» розпитав у житомирян, чи планують вакцинуватися третьою дозо та на що витратять додаткові 500 гривень?

«Звичайно! Я двічі коронаваком щепилася, а вже  бустерну дозу планую  Файзером. Наразі тільки чотири місяці минуло від останнього щеплення на п’ятий чи шостий місяць буду вакцинуватися».

«Ще не вакцинована. У мене діє сертифікат про одужання. Звісно, якщо це буде  потрібно робити обов’язково, то по черзі зроблю всі три вакцини. Коли вакцинуюся, витрачу гроші на квиток до Львова»

«Вже зробив дві дози Файзеру, щодо третьої, то ще не прийшов час. Я ще не витратив цю 1000, а ви кажете ще 500».

«Ще не вирішила! Не знаю, не думала над щепленням третьою дозою».

«Я вакцинований коронаваком, проте третьої дози ще не планую. Якщо вакцинуюся, то додаткові гроші витрачу на тренажерний зал».

«Планую! Якщо ситуація буде така, що треба  робити ще й третю дозу вакцини, то це буде коронавак. Щодо 500 гривень за третю дозу – витрачу на басейн».

Нагадаємо, для вакцинації третьою дозою найбільше використовують такі вакцини як: Moderna або Comirnaty від Pfizer.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here