Головна Місто Які страви готуватимуть житомиряни на Новий рік. Опитування

Які страви готуватимуть житомиряни на Новий рік. Опитування

809
0

До Нового року два дні, а це означає, що більшість вже складає новорічне меню. «Перший житомирський» дізнавався, що готуватимуть на Новий рік житомиряни.

«Ми зустрічатимемо Новий рік скромно – з близькими друзями та батьками. За новорічний стіл відповідає мама. Традиційно готуємо: Олів’є, салат з крабових паличок».

«Святкуватиму Новий  рік у сімейному колі. На новорічному столі будуть фрукти, солодощі. А ще обов’язково гарний настрій». 

«Звичайно 2022 будемо зустрічати вдома з дітьми. У святковому меню буде щось м’ясне, салати з фруктів та овочів. Обов’язково буде шуба, Олів’є».

«Святкуватимемо з дружиною, вона готуватиме торт і салати з овочів чи фруктів». 

«Зустрічатимемо свято на роботі, бо ж з 31 грудня на 1 січня припало нічне чергування». 

«З сім’єю святкуватимемо. Традиційно на столі буде: Олів’є, смачний торт, кекс, холодець. Цьогоріч з нових салатів приготую салат з суші». 

«Як завжди зустрічатимемо свято вдома. З новорічного меню на столі будуть: м’ясні страви, салати: салат з курки, свинини та овочів. Так як прийдешній рік буде роком Тигра, то планую запекти більше яловичини». 

«У сімейному колі святкуватиму. Меню таке, як кожен рік: Олів’є, оселедець під шубою. З улюблених страв для нашої сім’ї домашня ковбаса. З солоденького – торт медовий, а на Різдво будуть горішки з начинкою». 

«Святкуватимемо вдома, над меню ще не думала. Скоріше за все будуть традиційні для нас страви: Олів’є, холодець, риба. Мої діти у цьому році внесуть корективи у святкове меню – і обіцяють якусь смачну нову страву». 

Нагадаємо, коли житомиряни святкують Різдво: 25 грудня чи 7 січня. Опитування.

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here