Яким буде Великдень у Житомирі – програма. ВІДЕО

861
0

Під час воєнного стану заборонено проведення масових заходів. Тому на Великдень 16 квітня масштабних святкових дійств у Житомирі не планується. Однак планують організувати майстеркласи для дітей та батьків на Михайлівській.

За словами Ілони Колодій, начальниці управління культури Житомирської міської ради, такі майстер-класи працюють як емоційно підтримуючи заходи в умовах воєнного стану.

«Плануємо з 12 години до 16 години запустити майстеркласи. Для того, щоб діти записалися, потрібно просто зателефонувати за номером телефону, вказаним на афішах та записати свою дитину, а потім привезти на заходи.

Майстеркласи будуть зовсім різні. 

Родзинкою цього року буде інтерактивний майстерклас, як поводитися в темну пору року. Після цього кожному учаснику ми даруємо світловідбивальний браслет, який можна потім повісити на рюкзак, носити як браслет на руці чи десь на курточці. 

Також ми запускаємо майстер-клас саме для матусь – із плетіння української коси. Ще будуть майстеркласи з виготовлення великоднього яйця, орігамі. Тому запрошуємо всіх охочих приєднатися», – розповіла у коментарі Першому житомирському Ілона Колодій.

Крім того, 13-16 квітня на пішохідній вулиці діятиме святкова фотолокація.

Заходи 16 квітня, з 12:00, майдан Європейський (на вул. Михайлівській)

  • книжковий HAB «Бібліотека під відкритим небом» та майстеркласи з виготовлення Великодньої писанки;
  • патріотичний аквагрим для дітей;
  • майстеркласи з виготовлення Великодньої свічки бажань та Великоднього яйця «Серце України», з повітряного пластиліну та орігамі, з розпису декоративних Великодніх яєць.
  • Патрульні проведуть для дітей інтерактивний захід “Коли зникає світло” – у розважальному форматі дітей ознайомлять із правилами поведінки в темну пору, а також роздадуть світловідбиваючі браслети.

16 квітня, 15:00, майдан Європейський

  • Великодній молебень за участі представників Ради Церков м. Житомира

У разі тривоги місця тимчасового укриття будуть оголошені ведучим, а також додатково розміщені вказівники.

Нагадаємо, до Великодня центр міста прикрасили.

Читайте також: Зефірні паски на Великдень і їстівні букети до свят від житомирянки Олени Сидорчук. ФОТО

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here