Головна Місто З нагоди професійного свята дільничних нагородили грамотами та вручили нові звання

З нагоди професійного свята дільничних нагородили грамотами та вручили нові звання

83
0

В Житомирі 18 червня привітали дільничних інспекторів міліції з професійним святом. Їх, як зазначив начальник обласного управління МВС України Юрій Демяненко, нині в області працює понад 400. «Це люди – вірні обов’язку та покликанню, які власну енергію та знання вкладають у подолання правопорушень, розкриття злочинів, несуть людям справедливість».

Про це повідомляє прес-служба обласної ради.

 «Діяльність дільничних інспекторів різнопланова: це робота з людьми, зловживають спиртними напоями, з раніше судимими, контроль за дотриманням умов зберігання зброї та багато іншого. За результатами роботи дільничні інспектори Житомирщини – одні з кращих в Україні», – сказав Юрій Демяненко».

diln5

Від обласної ради та обласної державної адміністрації працівників Служби дільничних інспекторів привітав голова обласної ради Віталій Француз, який звернувся до них, як до колег, адже сам 30 років віддав службі в органах внутрішніх справ. «З досвіду знаю, що дільничні інспектори – це ті, хто завжди на передовій, хто найближче до людей, хто і порадить, і розсудить, і прийде на допомогу», – сказав голова обласної ради. Віталій Француз побажав дільничним, аби їхня служба перестала бути прохідною у трудовому шляху кожного міліціонера і була такою, аби в ній хотілося працювати десятки років.

diln8

На урочистому зібранні кращі дільничні інспектори отримали нові звання, відзнаки від УМВС України в області, грамоти обласної ради та ОДА.

diln9

 


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here