Home Місто З учасниками АТО та їх родинами в Житомирі працюватиме група психологів і...

З учасниками АТО та їх родинами в Житомирі працюватиме група психологів і психіатрів

233

 В Житомирі з 23 лютого стартував проект "Разом з Героєм!", ініціатором якого виступила громадська спілка  "Час змін".  Волонтерська сотня психологів та психіатрів, які спеціалізуються на посттравматичних синдромах учасників бойових дій, допомагатиме  родинам військовослужбовців та самим бійцям, які повертаються із зони АТО.

"Вони повернуться додому з перемогою, але принесуть війну у своїх душах і серцях, – пояснює представник спілки Ірина Коцюба. –  Гнів, біль, вибухи емоцій, безсонні ночі і марні дні, скандали у сім”ях, алкоголізм, розлучення, суїцид. Ми повинні про це говорити і повинні вміти це попередити. Наш обов’язок перемогти  війну не лише на нашій землі, а й всередині наших Героїв! Крім того, цей проект дозволить згуртувати фахівців, які зможуть надавати грамотну і професійну допомогу сім’ям загиблих воїнів  й тим, чиї рідні у полоні та зникли безвісти".

В команді проекту крім Ірини, також волонтер Олег Бойко та психологи Олена Масик та Світлана Остапенко. 
 
Всіх, хто потребує допомогу та просто хоче поспілкуватися, чекають з 10.00 до 18.00 (пн-пт), 10.00-14.00 – сб за адресою вул. Перемоги, 29 (2 поверх) за тел 063-74-517-00, 067-66-58-571.

Відзначимо, що в офісі "Час змін" щоденно  плетуть маскувальні сітки та маскувальні костюми "кікімори".  Матеріал і сітки  для цього в наявності, а от робочих рук не вистачає. На бажаючих допоомгти чекають  Пн – пт з15-00до19-00, у вихідні дні з10-00. Телефон для довідок 097-947-96-14 Світлана. 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here