Home Освіта Школярі із Зарічан збирають допомогу бійцям в АТО і провідують поранених...

Школярі із Зарічан збирають допомогу бійцям в АТО і провідують поранених у госпіталі. ФОТО

162

 З початку бойових дій на Сході країни учні школи у Зарічанах шукають будь-яку можливість допомогти військовим. Вони неодноразово влаштовували благодійні акції та концерти на підтримку захисників, а нещодавно провідали поранених учасників АТО в Житомирському військовому шпиталі.

Попередньо діти приготували вітальні листівки, малюнки і плакати, а також придбали солодощів і дещо спекли самостійно вдома. Аби влаштувати хлопцям у відділеннях приємну атмосферу, школярі також виконали кілька пісень. Школярі додатково передали на потреби бійців півтори тисячі гривень.

Проте такими візитами волонтерська діяльність підростаючого покоління не закінчується, адже збирають також допомогу й на передову. Задля цього у школі систематично влаштували ярмарки-продажі, на яких представляють домашню випічку, вироби ручної роботи, фруктові композиції. Таким чином постійно вдається від реалізації цих продуктів отримувати щонайменше кількасот гривень, які далі передають волонтерам.

Також дітвора організувала збір макулатури – близько 500 кілограмів, а кошти від цього передали на потреби бійців 90 батальйону. 

На уроках трудового навчання хлопці під керівництвом вчителя Поліщука П.А. виготовили 12 міні-пічок, які вже зігрівають військовослужбовців на Донбасі. Не припиняється в школі й збір теплих речей для відправки на Схід.Відзначимо, що активістам руху «Автомайдан – Житомир» президент учнівського самоврядування Тетяна Бурківська передала 827 гривень на придбання тепловізора, а також сувеніри, малюнки  та обереги для героїв.  

Юлія ДЕМУСЬ

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here