Home Місто За тиждень на Житомирщині пішли з дому 10 дітей

За тиждень на Житомирщині пішли з дому 10 дітей

168

Незважаючи на нерестову заборону, на Житомирщині рибалки продовжують використовувати заборонені знаряддя лову.

З 1 по 13 травня Житомирський рибоохоронний патруль зафіксував 70 порушень правил рибальства.

Під час рибоохоронних рейдів державні інспектори вилучили у порушників 160 одиниць заборонених знарядь лову, з них 115 сіток (6 010 метрів).

Збитки, завдані рибним запасам області, склали 10 615 грн.

«Як показує статистика, заборона на вилов водних біоресурсів у нерестовий період не зупиняє недобросовісних рибалок і вони продовжують займатися браконьєрством. В черговий раз закликаю громадян дотримуватися встановлених Правил рибальства та не завдавати шкоди рибним запасам нашої держави. В іншому випадку на них чекатиме покарання – від адміністративних штрафів до кримінальної відповідальності», – наголосив в.о. начальника рибоохоронного патруля Житомирщини Ігор Чернілевський.

Для прикладу, 11 квітня на р. Коднянка, поблизу с. Вертокиївка Житомирського району викрито грубе порушення правил рибальства. Громадянин здійснював вилов водних біоресурсів за допомогою забороненого знаряддя лову – «павука». У такий спосіб йому вдалося виловити 3 кг риби: карась – 17 екз., плітка – 15 екз., окунь – 5 екз. та щука – 3 екз. Збитки, завдані рибним запасам області склали 2 669 грн.

На осіб оформлено адміністративні протоколи за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Матеріали справ готуються для передачі до суду за місцем скоєння правопорушення. Санкція статті передбачає накладання штрафу розмірі від 340 до 680 грн.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here