Home Місто Захаращеність лісів та відсутність доріг заважає гасити пожежі на Житомирщині

Захаращеність лісів та відсутність доріг заважає гасити пожежі на Житомирщині

297

Сильна захаращеність лісових масивів та відсутність доріг не дає швидко загасити пожежі в екосистемі Житомирської області.

Повідомляє сайт ДСНС із посиланням на директора департаменту реагування на надзвичайні ситуації служби Володимира Демчука

«Довготривалий процес гасіння лісових пожеж на території Житомирської області пов’язаний з неможливістю доступу особового складу до окремих осередків пожежі через сильну захаращеність лісових масивів та відсутністю доріг протипожежного призначення», йдеться у повідомленні.

За його словами, для створення мінералізованих смуг та розчистки доріг доводиться залучати трактори та важку техніку ЗСУ.

Демчук розповів, що в Словечанському, Бережестському та Виступовицькому лісництвах у Житомирській області проводяться заходи з гасіння 9 осередків горіння і тління трави і лісової підстилки.

Для ліквідації залучено 960 осіб та понад 150 од. техніки. Додатково залучені люди і техніка з Івано-Франківської та Тернопільської областей. Роботи продовжуються у цілодобовому режимі.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here