Головна Місто Дебой обіцяє гарячу воду навіть влітку. Тільки наступного року

Дебой обіцяє гарячу воду навіть влітку. Тільки наступного року

167
0

З метою своєчасної виплати заробітної плати рішенням виконавчого комітету Житомирської міської ради 26 грудня  спрямовано з резервного фонду бюджету 391,0 тис. грн.

Про це повідомляє сйт міської ради.

Рішенням Оліївської сільської ради передбачено виділення субвенції Житомирській міській раді на 2019 рік для надання освітніх та виховних послуг для дітей, які проживають на території Оліївської ОТГ у сумі 391,0 тис. грн.

Зазначені кошти у бюджеті Житомирської міської ОТГ заплановані на виплату заробітної плати педагогічним працівникам закладів загальної середньої освіти. Однак, станом на 26 грудня, кошти до бюджету Житомирської міської ОТГ і не надійшли.

Разом з тим, як повідомила директор департаменту бюджету та фінансів Діна Прохорчук протягом поточного року з місцевого бюджету на виплату заробітної плати працівникам освіти та охорони здоров’я додатково спрямовано 37,3 млн.грн.


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here