Home Місто Зниклу дитину поліція знайшла на вокзалі через сім днів

Зниклу дитину поліція знайшла на вокзалі через сім днів

207

Упродовж 24 грудня за сприяння інспекторів ювенальної превенції поліції додому зі столиці повернулась 15-річна жителька міста Баранівки та житомирський 9-річний школярик, який до ночі «загулявся» із новими друзями.

Правоохоронці закликають усіх батьків подбати про дитяче дозвілля на зимових канікулах.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Житомирської області.

15-річну дівчину з м. Баранівки рідні та поліцейські розшукували із 17 грудня. Юна мандрівниця неодноразово за останніх кілька місяців залишала домівку і щоразу її знаходили за короткий термін у межах області та повертали матері. Нині ж на неповнолітню дівчину звернули увагу на вокзалі у Києві патрульні. З’ясувавши що й до чого, повідомили колег з Житомирщини, які й повернули її додому. Знайду оглянули лікарі, з нею все добре.

Наразі ювенальні інспектори поліції та представники соціальної служби працюють із школяркою та дорослими членами родини, щоб запобігти можливим подібним випадкам.

Увечері 24 грудня до Житомирського відділу поліції звернулась схвильована жінка із повідомленням про зникнення її 9-річного сина. За словами заявниці, хлопчик зі старшою на рік сестричкою удень перебували у центрі міста. Додому діти роз’їжджались окремо один від одного. Зрештою вдома мати застала тільки доньку.  

На розшук малолітньої дитини було зорієнтовано усі зовнішні наряди поліції, що працювали у місті.

– Близько 23 години, відпрацьовуючи один із мікрорайонів міста, ми помітили групку підлітків, серед яких був один явно менший за віком хлопчик. Як згодом з’ясувалось, це і був розшукуваний. Він загрався з новими знайомими і навіть не підозрював, що його може розшукувати мама, – розповіла начальник підрозділу ювенальної превенції ГУНП Житомирщини Наталія Гончарук.

На щастя, з дитиною все добре. Об’єктом злочину хлопчик не став.

Однак правоохоронці нагадують усім дорослим про нинішні зимові канікули. Завчасно подбайте про дозвілля ваших школяриків, щодня розповідайте їм про безпеку і необхідність обов’язково узгоджувати з батьками свої плани щодо походів до друзів, виїздів у місто абощо.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here