Home Місто Засуджені помірялися силами з житомирським гросмейстером. Відео

Засуджені помірялися силами з житомирським гросмейстером. Відео

139
Черговий етап восьмої очно-заочної олімпіади з шахів та шашок серед засуджених установ виконання покарань відбувся у Житомирській виправній колонії № 4.
 
Олімпійські змагання розпочалися ще на початку цього року, а третій етап олімпіади пройшов у міжнародний день шахів, 20 липня.
 
У змаганнях від початку року взяли участь не менше 200 засуджених. На першому етапі всі бажаючі змагалися між собою, а на другому – розділившись по відділеннях.
 
Кращі 10 гравців вийшли до фіналу, де мали можливість помірятися силами з триразовим і діючим чемпіоном Житомирщини з шахів Богданом Веремієм. Судив змагання суддя І категорії Михайло Таран.
 
"Всі учасники змагань та, в першу чергу, фіналісти отримають заохочення – можливість піти на позачергове побачення з рідними", – зазначив заступник начальника управління державної пенітенціарної служби України в Житомирській області, полковник внутрішньої служби Анатолій Бобриньов.
 
Варто зауважити, що деякі набори шахових фігур, які використовувалися під час заключного етапу олімпіади, виготовлені засудженими, повідомляє прес-служба облдержадміністрації.

Відео 5 канал

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here