Головна Місто Засуджений до довічного позбавлення волі переміг у Міжнародному «Конкурсі без кордонів!»

Засуджений до довічного позбавлення волі переміг у Міжнародному «Конкурсі без кордонів!»

91
0

Засуджений до довічного позбавлення волі Григорій Суліменко, який відбуває покарання у Бердичівській виправній колонії (№70), став переможцем VІ Міжнародного «Конкурсу без кордонів!».

Про це повідомляє прес-служба управління ДПтС України в Житомирській області.

Конкурс проводився в ході реалізації Благодійних проектів Міжнародної асоціації ЮНЕСКО, проекту фонду «В ім’я життя на Землі!», програми фонду «Майстерня творчості». Варто зазначити, що до участі залучалися всі бажаючі, без територіальних, вікових, національних і релігійних обмежень, професіонали та любителі, що проживають на будь-якому континенті.

Григорій Суліменко відправив на конкурс картину, написану олійними фарбами, яка і посіла перше місце. Заступник начальника управління ДПтС України в Житомирській області полковник внутрішньої служби Анатолій Бобриньов передав переможцю художнього конкурсу іменний сертифікат учасника, медаль за перше місце та цінний подарунок.

Крім переможця А.А. Бобриньов також відзначив інших двох учасників конкурсу – засуджених Олександра Савченка та Руслана Ганошенка, які теж отримали сертифікати учасників.

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here