Головна Місто Завтра в Житомирі нагородять юних фотографів

Завтра в Житомирі нагородять юних фотографів

97
0

3 червня 2014 року об 11.00 у конференц-залі ЖДУ імені Івана Франка вручать нагороди переможцям мистецького конкурсу «ДИТЯ У СВІТІ. ХХІ століття», який ще на початку квітнярозпочали студентсько-викладацька газета «Універсум» та «Студентське радіо» Житомирського державного університету імені Івана Франка спільно з Житомирською єпархією Української Православної Церкви.

До участі в Конкурсі організатори запросили як священиків та парафіян Житомирської єпархії УПЦ, так і студентів, викладачів та співробітників ЖДУ, які вміють фотографувати, малювати, мають свіжий, незаангажований погляд на оточуючу дійсність.

До участі у Конкурсі приймали як фотографії, так і малюнки, на яких відображена тема Конкурсу «ДИТЯ У СВІТІ. ХХІ століття».Кількість робіт (фотографій чи малюнків) від одного учасника була  необмеженою.

Авторами понад ста творчих робіт, як надійшли на Конкурс,виступили священики, парафіяни Житомирської єпархії УПЦ, студенти, працівники і викладачі ЖДУ.

Відтак, завтра у конференц-залі ЖДУ імені Івана Франка переможці Конкурсу у номінації «Фотографія» та «Малюнок» отримають нагороди.

 

 

 

 


 


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here