Home Місто Житомирську молодь на ”екскурсію” водять у в’язницю

Житомирську молодь на \”екскурсію\” водять у в\’язницю

82
0

З метою профілактики девіантної поведінки серед студентської молоді Житомирську УВП-8 відвідали учні Житомирського вищого професійного технологічного училища, який входить до складу одного з найбільших ВНЗ обласного центру – Житомирського державного технологічного університету.

Про це повідомляє прес-служба ДПтС України в Житомирській області.

Заступник начальника установи з соціально-виховної та психологічної роботи Анатолій Габітов детально ознайомив відвідувачів з особливостями розташування основних об’єктів установи, історією її утворення та існування за радянських часів, про категорії осіб, які перебувають в установі.

Відвідувачі змогли ознайомитись з порядком відбування покарання, в яких умовах утримуються ув’язнені і засуджені, побували як у звичайних камерах СІЗО, так і в камерах слідчого ізолятора для неповнолітніх, а також в одиночній камері, у якій відбувають дисциплінарне стягнення ув’язнені і засуджені. Побачили студенти спортзал та приміщення для навчання неповнолітніх, лазню, дворики для щоденної прогулянки.

 

Щомісяця навчальні заклади Житомирщини звертаються до обласного управління ДПтС України з проханнями про організацію відвідування Житомирської УВП-8 студентською молоддю з метою профілактики злочинності у їх середовищі. З початку поточного року відбулось вже 8 таких відвідувань установи.


Previous articleВ Баранівці відкрили пам’ятник «Пам’яті Небесної сотні»
Next articleЗавтра в Житомирі нагородять юних фотографів

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here