Головна Місто Жителі Вересів підтримали пропозицію приєднання до обласного центру

Жителі Вересів підтримали пропозицію приєднання до обласного центру

60
0
 Офіс реформ Житомирського РВ АМУ спільно з фахівцями Житомирської міської ради проводять роз’яснювально-консультаційні зустрічі із мешканцями прилеглих до міста Житомира громад щодо спрощеної процедури приєднання до міст обласного значення.

Нагадаємо, що нещодавно внесені зміни до Закону України “Про добровільне об’єднання територіальних громад” розблокували процес укрупнення громад міст обласного значення. Міста обласного значення прирівнюються до спроможних громад, завдяки чому приєднання до них інших громад відбувається без проведення виборів голови та депутатів ради.

29 травня відбулися громадські слуханнях за участі понад 200 осіб у селі Вереси Житомирського району. Перед присутніми виступили Вересівський сільський голова Олександр Шут, виконавчий директор Житомирського РВ АМУ Тетяна Кухарська, заступники Житомирського міського голови та керівники профільних управлінь.

Більшістю голосів мешканці громади підтримали рішення про надання згоди на добровільне приєднання Вересівської сільської територіальної громади до Житомирської міської територіальної громади. Наступний крок – розгляд питання на сесії сільської ради.

Довідково: За інформацією Офісу реформ у Житомирському РВ АМУ, на Житомирщині 5 міст обласного значення, які  можуть згуртувати навколо себе сусідні сільські та селищні ради і стати центром об’єднаної громади без зайвих бюрократичних процедур – Житомир, Новоград-Волинський, Малин, Бердичів, Коростень.

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here