Home Місто Житомирським дітям влаштували екскурсію в Кінологічному центрі. ВІДЕО

Житомирським дітям влаштували екскурсію в Кінологічному центрі. ВІДЕО

130

1 червня на базі Кінологічного центру ГУНП Житомирщини відбулися пізнавально-розважальні заходи для школярів, влаштовані поліцейськими у рамках правового виховання молоді та з нагоди відзначення Міжнародного дня захисту дітей.

Про це повідомляють в поліції.

До участі у заходах долучилися учні загальноосвітніх шкіл м.Житомира. На базі Кінологічного центру поліція організувала для них пізнавально-розважальну програму, через яку донесла до молоді зміст окремих напрямків діяльності поліцейських.

– Упродовж навчального року ми спілкувалися з дітьми в їх навчальних закладах, – коментує в.о. начальника сектору Управління превентивної діяльності ГУНП Житомирщини Наталія Гончарук. – Проте наші бесіди зводилися в основному до застережень від скоєння правопорушень дітьми та відносно них. Сьогодні ж ми спілкуємося з молодим поколінням у більш відкритій формі, сприятливій до взаєморозуміння. Наша основна мета – донести до дітей важливість діяльності поліції та закликати молодь до безпечної поведінки під час літніх канікул.

Відтак для початку із юними учасниками заходу поспілкувалися фахівці вибухотехнічної служби поліції, які розповіли про правила поведінки у неоднозначних ситуаціях і у разі виявлення на вулицях підозрілих предметів, які можуть становити небезпеку. Для створення чіткого уявлення про такі речі правоохоронці продемонстрували дітлахам макети боєприпасів.

Керівник сектору вибухотехнічної служби ГУНП Віктор Кручинський розповів учням про передбачену законодавством відповідальність за завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян. Зокрема, він пояснив різницю між вказаним діянням і інформуванням екстрених служб про можливу небезпеку у зв’язку із виявленням підозрілих предметів.

Потому поліцейські-кінологи розкрили екскурсантам зміст своєї професії та розповіли про завдання, які вони виконують разом зі своїми чотирилапими помічниками. Аби діти краще уявляли їх роботу, працівники центру наочно її демонстрували на прикладах пошуку службовими собаками наркотиків і вибухівки, а також власників залишених речей, долання полоси перешкод і затримання злочинця.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here