Home Місто Житомирська міліція продовжує забезпечувати громадський порядок та безпеку громадян

Житомирська міліція продовжує забезпечувати громадський порядок та безпеку громадян

183

На сайті УМВС України в Житомирській області опублікували інформацію про події 19 лютого.

"Пізнього вечора 19 лютого після захоплення Житомирської облдержадміністрації радикально налаштовані мітингувальники вчинили кілька спроб захоплення приміщення УМВС. Після низки тривалих перемовин керівництва УМВС з представниками протестувальників протистояння вдалося зупинити. Під час вказаних подій постраждало 18 правоохоронців, пошкоджено адмінбудівлю обласного Управління МВС", – повідомляє СЗГ УМВС України в Житомирській області.

Водночас УМВС України інформує жителів області, що міліція продовжує працювати у режимі належного забезпечення громадського порядку та безпеки громадян, а також протидії злочинності.

Так, за минулу добу до органів та підрозділів міліції надійшло 282 повідомлення про події та правопорушення, по 53 із них, які мають ознаки кримінальних протиправних дій,  забезпечено виїзд слідчо-оперативних груп територіальних міськрайорганів та роботу відповідних працівників.

Разом з тим, УМВС звертається до громадян із проханям не піддаватись на заклики радикально налаштованих осіб, проявити витримку, виваженість, стриманість та дотримуватись мирного характеру масових зібрань, як це і визначено законодавством.

 

 

 


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here