Головна Місто Житомирська міська рада у суді захищає житлові права багатодітної родини

Житомирська міська рада у суді захищає житлові права багатодітної родини

58
0

 Відстоювати житлові права багатодітної родини Бодомер, у якої хочуть відібрати чотирикімнатну квартиру, юрдепартамент Житомирської міської ради збирається в Апеляційному суді.

Таке рішення прийняли  9 січня члени виконавчого комітету міської ради за підсумками розгляду додаткового питання щодо квартири по вулиці Корольова, 48, яку отримала у власність родина у 2016 році.

«Рішенням виконкому № 302 від 20 квітня 2016 року було скасовано орден від 2011 року на житлову площу в будинку 48 по вулиці Корольова у Житомирі, який був незаконно виданий начальником ВЖРЕП №10 на ім’я Дем’янчук Ольги Северинівни, 1930 року народження. На той час дана площа фактично не була квартирою, а була нежитловим приміщенням, тобто квартирою вона стала лише в 2016 році після прийняття відповідного рішення виконавчим комітетом щодо відповідності санітарно-технічним вимогам та придатності для проживання, а саме: 6 липня 2016 року. Як відомо, 20 липня 2016 року виконавчий комітет прийняв рішення про надання чотирикімнатної квартири №1-г, жилою площею 70,8 кв м в будинку по Корольова, 48 для сім’ї з 13 осіб: чоловік, дружина та 11 дітей з 1995 по 2014 роки народження. Згодом особи, на ім’я яких видавався ордер у 2011 році, звернулися до суду з вимогою про скасування попередніх рішень виконкому: «Про скасування ордера» та «Про надання квартири багатодітній сім’ї». Рішенням суду першої інстанції позов було задоволено. Ми звернулися з апеляційною скаргою до суду, підставою є обставини незаконності видачі ордера у 2011 році», – доповів директор департаменту міської ради Євгеній Черниш членам виконавчого комітету.

За підсумками розгляду цього питання члени виконкому проголосували за прийняття рішення щодо направлення звернення до Апеляційного суду з проханням задовольнити апеляційну скаргу на рішення Корольовського районного суду від 2 жовтня 2018 року, яким було скасовано рішення виконавчого комітету про надання багатодітній родині квартири по Корольова, 48.

За словами керівника юрдепартаменту, засідання по цій справі відбудеться 23 січня 2019 року.

Нагадаємо, у червні 2017 року Ганна Бодомер народила 12 дитину. Наразі багатодітне подружжя виховує 12 дітей, із них 7 хлопчиків та 5 дівчаток, найстаршому синові вже 22 роки.

 

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here