Home Місто Найголовніше для учителя “Захисту Вітчизни” – надати учням первинні навички військової підготовки

Найголовніше для учителя “Захисту Вітчизни” – надати учням первинні навички військової підготовки

197

8 лютогона базі 37 загальновійськового полігону 199 Навчального центру Десантно-штурмових військ Збройних Сил України з вчителями предмету "Захист Вітчизни" різних шкіл Житомира та  району відбулися заняття з вогневої підготовки та тактичної підготовки. 

Під час занять вчителі відпрацювали прийоми та способи ведення вогню зі стрілецької зброї та практично згадали тактику дій відділення в обороні та наступі.
 
Нам вдалося поспілкуватися із Манохіним Володимиром, який викладає "Захист Вітчизни" в середній школі №6 м.Житомира. Володимир наголосив, що він насамперед, навчає учнів любити свою державу, бути патріотами, та на майбутнє, якщо хтось вирішить стати військовим – бути вірними українському народові та присязі.

– Найголовніше для учителя "Захисту Вітчизни" – надати учням первинні навички військової підготовки, щоб вони мали уяву про види озброєння, якими оснащена сучасна армія, володіли стройовими прийомами та знали положення Статутів ЗСУ.

Перше місце займає технічна сторона того, що ми викнадаємо в школі, тобто учень повинен ЗНАТИ, ВМІТИ, та як спавжній патріот – ЗАХИЩАТИ – наголосив Манохін Володимир.

Зазначемо, що Манохін Володимир – підполковник в запасі та має неабиякий досвід педагогічної роботи – понад 10 років на кафедрі тактики Житомирського військового інституту ім.Корольова.


Підготувала лейтенант Юлія Федоренко

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here