Home Місто Житомирські десантники випробовували нову зброю

Житомирські десантники випробовували нову зброю

143
Нові зразки стрілецької зброї випробували військовослужбовці Житомирщини. На базі 240-го центру підготовки підрозділів 8-го армійського корпусу відбулося інструкторське заняття з керівним складом високомобільних десантних військ та сил спеціального призначення Сухопутних військ.
 
Учасникам заходу було доведено зміни у теорії та практиці підготовки і застосування високомобільних десантних підрозділів. Військові навчали підлеглих втілювати у життя нові ідеї та методики, повідомляє Міноборони України.
 
Одним із нововведень у системі підготовки воїнів-десантників було навчання і тренування на незнайомій території, що вимагає від командирів усіх рівнів прийняття у тому числі нестандартних рішень.
 
Бойовий вишкіл “крилатої піхоти” у підготовці та веденні контрзасадних, десантно-штурмових дій високомобільними десантними підрозділами з використанням системи “MILES” учасникам занять на практиці продемонстрував особовий склад 95-ї окремої аеромобільної бригади.
 
Після цього військовослужбовці ознайомилися з організацією та проведенням занять на тактичній смузі перешкод, зразками озброєння, одягу та екіпірування.  
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here