Home Політика Тимошенко просить ЄС порушити кримінальні справи проти керівництва України

Тимошенко просить ЄС порушити кримінальні справи проти керівництва України

81
0
Адвокат Юлії Тимошенко Сергій Власенко повідомив, що Об’єднана опозиція звернулася до відповідних правоохоронних органів різних країн Європейського Союзу із заявами про розслідування численних корупційних оборудок, здійснених вищим керівництвом української держави.
 
Про це він сказав під час інтернет-конференції на ЛІГАБізнесІнформ, передає Корреспондент.
 
Він нагадав, що в Конгресі США перебуває низка проектів резолюцій, які передбачають різні санкції до української влади за порушення основ демократії в Україні.
 
Власенко уточнив, що йдеться про створення списку за аналогією так званого "списку Магнітського", а також про заморожування активів сім’ї Януковича у США.
 
"Я дуже сподіваюся, що така резолюція буде прийнята найближчим часом. Що стосується Європи, то тут ситуація трохи інша. Юлія Тимошенко як лідер об’єднаної опозиції звернулася до відповідних правоохоронних органів різних країн Європейського Союзу із заявами про розслідування численних корупційних оборудок, здійснених вищим керівництвом української держави. Зокрема, йдеться про так звану приватизацію оточенням Януковича Укртелекому, вишки Бойком, масштабної корупції під час будівництва об’єктів Євро-2012, а також про незаконну приватизацію Межигір’я. Сподіваюся, що під час розслідування цих корупційних дій (гроші від яких виявилися в Європі) правоохоронні органи європейських країн порушать необхідні кримінальні справи, а також почнуть заарештовувати європейські активи родини Януковича".

Як повідомлялося, конгресмен-республіканець Крістофер Сміт (штат Нью Джерсі)  пропонує Палаті представників Конгресу США прийняти резолюцію щодо України. 

 

Previous articleЖитомирські десантники випробовували нову зброю
Next articleМіліціонери затримали молодика, який залишив без Інтернету жителів Крошні

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here