Home Місто Житомирські екологи привітали школярів зі святом Святого Миколая

Житомирські екологи привітали школярів зі святом Святого Миколая

143

Державна екологічна інспекція у Житомирській області протягом останніх двох років опікується учнями Рудня – Городищенської ЗОШ І-ІІ ступенів Житомирського району, яка розташована  на узліссі,  і є  найвіддаленішою від м. Житомира.

Учні сільської школи більше і частіше спілкуються з природою ніж міські діти. Тому, керівництвом Інспекції було прийнято рішення опікуватися саме цим навчальним закладом.  В 2012 році школі було передано два екземпляри Червоної книги України, а вже в  поточному році оснащено новими партами біологічний кабінет.    
В переддень свята Святого Миколая працівники Інспекції в черговий раз завітали до школи щоб привітати дітей. З  учнями було проведено бесіду про збереження довкілля, подаровано ноутбук, відео проектор, блокноти, ручки з символікою Інспекції,  футбольні м’ячі та солодощі.

Про це повідомляє прес-служба екологічної інспекції.

Даний захід не є першим,  на 50 – річчя загально – освітньої  школи І-ІІІ ступенів № 9, що в м. Коростишів  було запрошено керівництво Інспекції. Перший заступник начальника Державної екологічної інспекції у Житомирській області  мав честь привітати школярів та керівництво навчального закладу та передати для школи  ноутбук.  

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here