Home Події Житомирський чемпіоном світу з кікбоксингу Володимир Демчук не збирається переходити у бокс

Житомирський чемпіоном світу з кікбоксингу Володимир Демчук не збирається переходити у бокс

192

Студенти Житомирського державного університету імені Івана Франка та журналісти нещодавно поспілкувалися з відомим не лише в Україні, а й за її межами житомирським кікбоксером Володимиром Демчуком – випускником ЖДУ імені Івана Франка, який усе впевненіше додає медалі у скарбницю національної збірної України.

У прес-конференції, крім Володимира Демчука, на питання відповідали: Заслужений тренер України В’ячеслав Гопанчук, під керівництвом якого тренується чемпіон світу з кікбоксингу 2013 року, і декан факультету фізичного виховання та спорту ЖДУ імені Івана Франка Тамара Кутек.

Про це повідомляє прес-служба університету.

Під час прес-конференції житомирський кікбоксер на прізвисько Дядя Вова та його тренер В’ячеслав Гопанчук ділилися секретами перемоги, яку Володимир Демчук здобув на Чемпіонаті світу, що нещодавно відбувся в Туреччині. Саме там, у місті Анталія, здолавши свого суперника – російського кікбоксера Рустама Мірзоєва, наш Володимир Демчук виборов «золото» і став чемпіоном світу з кікбоксингу 2013 року у розділі кік-лайт.

На питання чим є для Дяді Вови чемпіонський титул – легкою перемогою, результатом тривалої та наполегливої прації або просто збігом обставин, спортсмен відповів, що перемога була скоріше закономірною.

«Напевно всі ці компоненти поєдналися разом, тому що без гарної фізичної підготовки я б там не зміг працювати всі три раунди у високому темпі. Були деякі випадки, коли трохи допомагало везіння.  Тобто всі ці фактори склалися в один і дали такий результат», – підкреслив чемпіон.

Варто зауважити, що своєю перемогою Володимир завдячує тренеру – В’ячеславу Гопанчуку, який допомагав не тільки в фізичній підготовці, а й в психологічній. Хоча тренер Дяді Вови не їздив з ним до Туреччини, але підтримував свого вихованця sms-повідомленнями.

За словами Заслуженого тренера України В’ячеслава Гопанчука, найважливіше було зняти емоційну напругу та розрядити обстановку перед кожним змаганням.

«До фіналу Володя провів п’ять поєдинків: з понеділка – кожен день. Тобто в понеділок переміг румуна, другого дня – таджика, третього – словенця і пише мені sms, що вже в півфіналі з французом, а я йому відправляю sms: «Ти вже перчик, але ще не перчило». Наступного дня він мені відправляє sms: «Переміг француза і вже в півфіналі з росіянином», а я відповідаю: «Ну тепер ти – перчило, але не перчище». І додав, що Бог в житті кожному дає шанс, не профукай свій. І він мені вже через день присилає sms,  що вже з золотою медаллю повертається на Україну, і я йому відповідаю: «От тепер ти – перчище!», – поділився особливостями мотивації свого перспективного вихованця Заслужений тренер України В’ячеслав Гопанчук.

«Ще коли Володимир навчався в ЖДУ ім. Івана Франка, він уже був дуже хорошим кікбоксером, їздив на змагання. Через це він пропускав деякі заняття, але це не заважало йому успішно закінчити університет і продовжити свої успіхи в спорті», – додала штрих до портрету випускника-франківця, чемпіона світу з кікбоксингу 2013 року декан факультету фізичного виховання та спорту Тамара Кутек.

На завершення зустрічі майстер спорту України міжнародного класу з кікбоксингу, член національної збірної команди України, випускник факультету фізичного виховання і спорту ЖДУ імені Івана Франка, вихованець ЖДЮСШ «Авангард», чемпіон Володимир Демчук сказав, що про перехід у бокс, як це свого часу зробили брати Кличко, він не думає і найближчим часом буде відпочивати, тренувати своїх підопічних та набиратись сил для наступного змагального сезону.


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here