Home Місто Житомирські комунальники з’ясували, чому постійно затоплює вулицю Покровську

Житомирські комунальники з’ясували, чому постійно затоплює вулицю Покровську

333

Посеред зливової каналізації на перехресті вулиць Покровської та Грушевського житомирські комунальники виявили газову трубу, яка майже повністю перекриває прохід води. Саме тому цю ділянку вулиці постійно затоплює водою в негоду. Про це розповів заступник міського голови Олександр Шевчук.

За його словами, сама каналізація збудована в кінці 60-х років, а газова труба за даними “Житомиргазу” розміщена там у 1985 році. Яким чином це сталося поки ніхто не розуміє.

Проблему виявили за допомогою приладів для відеоспостереження підземних мереж, які придбало комунальне підприємство минулого року.

“Завдяки цьому відео дослідили зливову каналізацію по вулиці Покровській, Степана Бандери аж до річки Кам’янки.  Обстежили весь колектор. Виявилось, що більшість мереж  не нанесені взагалі на схеми міста. Тому будемо малювати факт від руки з усіма проблемними точками і прийматимемо рішення», –  розповідає Олександр Шевчук, заступник міського голови.  

Представники міської ради вже провели зустріч з керівництвом “Житомиргазу”. Останні пообіцяли найближчим часом перевірити чи ця труба дійсно належить “Житомиргазу”.

“Після цього ми будемо вирішувати, чи переносити газову трубу, чи перебудовувати сам колектор”, – пояснив чиновник.

Разом з тим, Олександр Шевчук розповів, що раніше комунальники не могли виявити цю проблему, адже доступу до самої труби у них не було. Працівники прочищали лише каналізаційні колодязі, які знаходяться через 30-35 метрів вздовж зливової каналізації.

Нагадаємо, злива, яка відбулася у Житомирі, затопила кілька вулиць та перехресть в місті. Однією з перших потонула у воді вулиця Покровська.


 

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here