Home Місто Житомирські поліцейські облаштували пункт обігріву на трасі Київ-Чоп

Житомирські поліцейські облаштували пункт обігріву на трасі Київ-Чоп

158

 Снігопади та ожеледиця продовжують ускладнювати життя в населених пунктах та на дорогах нашої держави. Через обмеження руху великовагових транспортних засобів на автошляхах очікують водії-далекобійники. Поліцейські облаштували пункт обігріву для них та інших подорожніх, що опинилися у негоду на міжнародній трасі Київ-Чоп.


Погіршення погодних умов в останні дні спричинило низку  значних незручностей, а подекуди й серйозних проблем для жителів та гостей Житомирщини. Нині обмежено рух для великовагових транспортних засобів у населених пунктах, відтак для них облаштовано автостоянки вздовж доріг.

Найбільше таких вантажівок знаходиться на трасі Київ-Чоп, відтак поліцейські облаштували пункт обігріву та допомоги учасникам дорожнього руху на межі Житомирської та Київської областей. Далекобійники та інші подорожні можуть звернутися до поліцейських по допомогу, обігрітися та випити гарячого чаю, зарядити мобільний телефон, отримати необхідну інформацію тощо.

Нині поліцейські разом з рятувальними та комунальними службами надають необхідну допомогу водіям транспортних засобів та вивільняють зі снігових пасток автомобілі.

Таке чергування триватиме цілодобово, аж поки ситуація не покращиться.

Водночас правоохоронці закликають громадян намагатися у ці дні максимально обмежити поїздки автотранспортом та без нагальної потреби не полишати домівки. Водіям слід подбати про додаткові заходи безпеки, суворо дотримуватися правил дорожнього руху.

Відділ комунікації поліції Житомирської області
 
 
 
 
 
 
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here