Home Місто Житомирські рятувальники перейшли на посилений режим несення служби

Житомирські рятувальники перейшли на посилений режим несення служби

123

У період Великодніх та травневих свят питання пожежної безпеки потребує посиленої уваги. Адже підвищується ризик виникнення пожеж, пов’язаних з використанням відкритого вогню, зокрема, запаленням свічок на Великдень, особливо у місцях масового скупчення народу, культових установах.

Даються взнаки і недотримання правил пожежної безпеки під час прибирання та відвідування місць поховань, а також відпочинок на природі з розведенням багаття у вітряну пору.

Тож для забезпечення пожежної безпеки під час свят відповідно до наказу ДСНС України підрозділи гарнізонів оперативно-рятувальної служби цивільного захисту з 22 квітня по 12 травня переведені на посилений режим несення служби.

Для забезпечення оперативного реагування на надзвичайні ситуації на території області у щоденному цілодобовому режимі перебуватиме 245 чоловік особового складу та 66 одиниць пожежно-рятувальної і спеціальної техніки. У разі ускладнення оперативної обстановки додатково передбачено введення резерву: 230 чоловік та 85 одиниць техніки.

На території Житомирської області визначено 92 місця проведення заходів до Великодня і травневих свят. Тут також здійснюватимуть чергування фахівці Служби порятунку.

Рятувальники закликають громадян бути особливо уважними та обережними у поводженні з вогнем, у тому числі і на природі. Завжди мати напоготові первинні засоби пожежегасіння. У випадку надзвичайної події звертатися за допомогою до Служби порятунку «101».

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here